Nejhezčí. Studio grafického designu a ilustrace, zaměřené na kreativní návrhy a jejich realizaci. Ve studiu vznikají práce pro rozmanité obory a klienty, kteří hledají tvůrčí a smysluplnou spolupráci před výrobou standardních replik. Vizuální styl, tištěné a multimediální projekty, ale i volné samostatné projekty rozličných forem a obsahů. Nejhezčí pro vás.

 

nejhezčí profil

Kateřina

pracuje s ilustrací, animací a grafikou. Používá různé styly a mnoho nástrojů, ale neopouští jasnou a jednoduchou zkratku. Věnuje se kresbě charakterů, ilustrací a tvorbě ikon. Vystudovala Fakultu výtvarných umění VUT v ateliérech Grafický design a Intermédia.

Milan

je tvůrce koncepcí a kreativních řešení. Navrhuje styl a design projektů. Čistě, hravě. S citem pro detail a nekonečnou trpělivostí. Rád kombinuje různá média, hledá nové cesty a pokud situace vyžaduje, hraje rafinovanou hru se zavedenými schématy. Magistr umění.

August

se narodil v holandském Noordwijk aan Zee. Je z poloviny Ital a z poloviny Holanďan. Účastní se všech projektů, udržuje pracovní tempo. Rád by se vrátil do Holandska, ale zatím nemůže. Česko respektuje.